Vyplatíme dluhy a exekuce na nemovitosti

Proč vyplatit

 • Okamžité zastavení navyšování dluhu
 • Váš majetek se neprodá v dražbě
 • Snažíme se právně snížit výši exekuce

Bezpečná pro vás

 • Smlouvy zasíláme dopředu
 • Min. 30 denní lhůta na doplacení splátky
 • Bez rozhodčí doložky, směnky

U nás neplatíte

 • Žádné poplatky předem
 • Vedení úvěrového účtu
 • Odhad nemovitosti
Půjčka na exekuce

Vyplatíme vám dluhy a exekuce

Vyplacení exekuce na nemovitosti

Život nepřináší je samé radosti, ale bohužel také starosti. Do finančních problémů, které muže skončit exekucí se může dostat kdokoliv. Stačí k tomu málo: dlouhodobá nemoc, ztráta zaměstnání, váš zaměstnavatel se dostal do problémů a přestal vám vyplácet vaší mzdu, problémy v podnikání apod. Všechny tyto problémy můžou vést k problémům, která končí exekučním řízením.

Řešte své exekuce okamžitě

Nabízíme Vám pomoc s vyplacením a vyřešením exekucí nebo jiných vašich finančních problémů. Nabídneme vám nejenom rychlost vyřešení dané finanční situace, ale taky vám nabídneme podmínky, které minimalizují se znovu do kolotoče zadlužení dostat. Rychlost a budoucí podmínky splácení jsou při řešení exekuce zásadní.

Víte, že můžete ušetřit až 50%

Pokud vás exekutor dopisem vyzve k dobrovolnému plnění – tedy zaplacením celé exekuce, máte nárok na snížení odměny exekutora až o 50%. Podmínkou je včasné uhrazení v termínu do 30 dní od převzetí dopisu od exekutorského úřadu.

Nemáte potřebnou hotovost?

U nás můžete získat půjčku na vyplacení exekuce až do výše 3 000 000 Kč, a to s úrokem jako mají bankovní instituce. Podmínkou poskytnutí je ručení nemovitosti. Na nemovitosti může být nařízená exekuce, dražba ne jiná právní omezení – vše vyplatíme a nabídneme vám splátku, která bude nižší, než mají klasické bankovní půjčky.


Nebankovní půjčka na vyplacení exekuce nemovitosti vám dokáže pomoci, jak hlouběji nepropadnout do finančních problémů, které skončí prodejem majetku v nedobrovolné dražbě exekutorem, a to za zlomek její hodnoty.

Řešení exekucí probíhá v několika krocích

 1. Posouzení vaší finanční situace
  Na základě vašich informací, které nám sdělíte po telefonu, emailem nebo při osobním jednání navrhneme možný způsob řešení. U každého klienta je to individuální.
 2. Snažíme se snížit výši vašich dluhů!
  Okamžitě jednáme na základě vámi udělené plné moci s exekutory a všemi vašimi věřiteli o možném snížení vašeho dluhu a zajišťujeme vyčíslení všech vašich finančních závazků. Řešíme také právní cestou neoprávněné navyšování dluhu.
 3. Konečný návrh řešení na základě přesně vyčíslených dluhů
  Na základě vyčíslení všech vašich exekucí a dluhů navrhneme způsob řešení a dopodrobna vás seznámíme se smlouvami o úvěru a výši splátky. Zašleme vám také uvěrovou dokumentaci, kterou si můžete v klidu probrat doma nebo se svým právníkem.
 4. Vyplatíme všechny vaše dluhy a exekuce
  Po podpisu smluv zaplatíme všechny vaše exekuce u exekutora nebo věřitele.
 5. Splácet budete pouze jeden úvěr
  Všechny dluhy včetně exekucí sloučíme do jednoho úvěru s výrazně nižší splátkou, která nebude mít dopad na váš rodinný finanční rozpočet. Podmínky úvěru nastavíme tak, aby se minimalizovaly možné finanční problémy, které by mohli znovu začít.