Nebankovní půjčka bez registru s bankovním úrokem

Jedna z nejlevnějších

 • Úroková sazba od 6,95 % ročně
 • Žádné pokuty za předčasné doplacení
 • Neplatíte vedení úvěrového účtu

Výhodné podmínky

 • Bez směnek a rozhodčích doložek
 • Min. 30 dní na opožděnou splátku
 • Mimořádné vklady jsou úročeny

Z pohodlí domova

 • Žádost přes online formulář
 • Smlouvy máte dopředu k prostudování
 • Přijedeme za vámi k podpisu smluv
Nebankovní půjčky bez registru

Hotovostní půjčky bez registru

Půjčka bez nahlížení do registru dlužníků

Nebankovní půjčka bez registru je možná jenom u podnikatelských půjček. V návaznosti na nový zákon o spotřebitelském úvěru musí každý, kdo poskytujeme spotřebitelské úvěry posoudit vaší úvěruschopnost a nahlížet do úvěrových registrů dlužníků. Na rozdíl od banky, kdy vám kvůli negativním záznamům v registrech finanční prostředky okamžitě zamítnout, u nás máte velkou šanci je získat! Vše závisí na výši vašich příjmů a individuálním posouzení každého žadatele.

Půjčky s úrokem od 6,95% můžou získat i zadlužené a pro banku problémoví klienti. U nás neděláme rozdíly mezi žadateli, kteří mají čisté úvěrové registry nebo kteří mají dluhy po splatnosti, exekuce a záznamy v registrech dlužníků. Všem nabízíme finanční prostředky s úrokovou sazbou, které nabízejí samotné banky.

Nebankovní půjčka a její výhody

 • Nízká splátka s úrokem od 6,95% a RPSN od 7,8% ročně
 • Negativní záznamy v registrech nejsou překážkou k získání finanční hotovosti
 • Férové podmínky – smlouvy zasíláme dopředu k prostudování
 • Nepodepisujete žádné směnky, rozhodčí doložky nebo notářský zápis
 • Nemáte zrovna ná splátku? Dáme vám min. 30 dní na její doplacení!

Proč úrok od 6,95%?

V televizi běží opravdu vtipná reklama pro jednu bankovní společnost s názvem „Půjčky – my vás nelákáme na OD”, ve které najdete vtipné hlášky „úrok OD znamená, občas dáme” nebo „dáme opravdu dráze”.


U našich nebankovních hotovostních půjček každý dopředu ví, jakou splátku a úrok dostane.

Každý žadatel, i ten co je pro banku problémový, začíná v prvním roce u nás na úrokové sazbě 10,95%. Pokud bude hradit své splátky včas, sníží se mu následný rok úroková sazba. Po 5 letech se dostane na úroveň maximálního snížení, a to na úrok 6,95%. Tento bonusový úrok může mít až do konce splácení hotovostní nebankovní půjčky. Stačí k tomu málo – jen splácet včas.

Proč si půjčku vzít od nás?

Přes naši online kalkulačku si můžete spočítat, kolik můžete ušetřit v případě, kdy budete řádně hradit své splátky. Například u půjčky ve výši 1 000 000 Kč s dobou splatností 20 let ušetříte až 550 000 Kč! Vše závisí pouze na vás, jak této výhody v podobě BONUSU využijete. Naše půjčky velmi výrazně konkurují bankovním ústavům nejen co do výše úrokových sazeb, ale také do výhod, které žadatelům nabízíme.

Dalším velkým plusem, který nabízíme všem žadatelům, je možnost uhradit splátku po termínu splatnosti. Dáme vám min. 30 dní na doplacení nezaplacené splátky – opravdu velká výhoda oproti konkurenci! U nás se nedostanete do finančních problémů s tím, že uhradíte splátku později.


Nebankovní půjčku v hotovosti můžete doplatit předčasně bez sankcí a pokut za předčasné splacení.

Podmínky poskytnutí

Požádat o finanční prostředky může každý, kdo je právně způsobilý a má více než 18 let. Nevadí nám záznamy v registrech dlužníků ani exekuce, ale zajímáme se o příjmy žadatele nebo žadatelů. Finanční prostředky poskytujeme jen těm, kteří mají na splátky.

U všech našich nebankovních půjček nebo amerických hypoték vyžadujeme ručení nemovitostí – bytem i družstevním, rodinným domem, chatou nebo komerční nemovitostí. Nemovitost, kterou poskytnete k ručení, nemusí být pouze ve vašem vlastnictví, ale může být také ve vlastnictví třetí osoby – rodiny, přítele apod.