Nebankovní konsolidace půjček

Nebankovní konsolidace půjček je finanční služba, která může výrazně snížit vaše měsíční splátky až o desetitisíce korun. Tato služba sloučí vaše stávající půjčky do jedné, což nejenže ušetří vaše peníze, ale také vám umožní mít jen jednu splátku s lepšími podmínkami než vaše stávající půjčky. Nebankovní konsolidace půjček je tak skvělým způsobem, jak se zbavit finančních starostí a ušetřit peníze i v případě, kdy máte záznamy v registrech dlužníků.

Chci snížit splátku  

Proč si sloučit půjčky

Konsolidace půjček nebo refinancování vám umožní sjednotit vaše stávající půjčky a dluhy do jedné nové půjčky. Hlavním cílem konsolidace je mít pouze jednu půjčku s lepšími podmínkami než ty, které jste měli dříve. Tato finanční služba vám umožní snížit vaše stávající splátky a snížit tak měsíční finanční zátěž. Kromě toho můžete v rámci konsolidace získat další finanční prostředky navíc.
1

Snížení splátek až o 50 %

S nižším úrokem si můžete snížit splátku až o 50 procent
2

Peníze navíc

S nebankovní konsolidací půjček můžete získat peníze navíc
3

Jen jedna měsíční splátka

S jednou měsíční splátkou máte dokonalý přehled o splácení
4

Sloučit můžete i exekuce

Sloučit si můžete nejen půjčky, ale i exekuce z podnikání

Úvěrová kalkulačka

S kalkulačkou si můžete snadno zjistit, kolik by vás stála konsolidace vašich současných půjček do jedné s výhodnějšími podmínkami. Stačí zadat kolik potřebujete půjčit na své finanční závazky a jak dlouho chcete splácet. Kalkulačka vám spočítá orientační měsíční splátku a celkovou částku, kterou budete muset zaplatit.


Snižte si splátky třeba až o 50 %!

Potřebujete zjednodušit své finanční závazky?
Zkuste konsolidaci půjček!
Mám zájem o konsolidaci  

Konsolidace a refinancování, jaký je rozdíl?

Konsolidace půjček a refinancování jsou dvě odlišné finanční služby, ale obě mají společný cíl - snížit měsíční finanční zátěž v podobě splácení dluhů. I když se často zaměňují, konsolidace a refinancování se liší v tom, jak dosahují tohoto cíle.

Konsolidace půjček spočívá v tom, že si klient sjedná novou půjčku, která sloučí všechny jeho stávající půjčky do jedné, výhodnější a přehlednější půjčky s nižšími měsíčními splátkami. S novou půjčkou si snížíte splátky třeba až o polovinu a ušetříte finanční prostředky, které můžete použít na cokoliv jiného.

Naopak refinancování půjčky nahrazuje stávající půjčku novou s lepšími podmínkami, jako jsou nižší úrokové sazby nebo kratší doba splácení. S refinancováním si nahradíte „pouze jednu dražší půjčku“ novou výhodnější půjčkou!

Konsolidace pro podnikatele

V podnikatelském prostředí je konsolidace a refinancování úvěrů, vhodným finančním řešením, pokud podnikatel nebo firma splácí několik úvěrů, které nejsou výhodné kvůli vysokým úrokům nebo poplatkům.

Konsolidace se obvykle provádí, když podnikatel zjistí, že má nebo se již potýká se splácením svých závazků a potřebuje snížit měsíční splátky.

Dalším vhodným okamžikem pro konsolidaci je, když živnostník nebo malá firma má více nezajištěných úvěrů u různých bank nebo společností a splátky těchto úvěrů jsou po splatnosti anebo jsou již vymáhány i soudními exekutory.

Pro koho je konsolidace určena

  • Pro živnostníky - OSVČ
  • Pro firmy – obchodní společnosti, například s.r.o. nebo a.s. …
  • Pro všechny podnikatele bez ohledu na obor, ve kterém podnikají
  • Na specializované profese

Konsolidace a refinancování půjček je určena všem podnikatelům i začínajícím, kteří mohou ručit nemovitostí.

Tato nemovitost může být zatížena hypotékou, jinou formou zástavy nebo může být omezena exekucí. Navíc je možné použít i nemovitost jiné osoby jako ručení pro konsolidaci a refinancování půjček.

Nezávazná online nabídka

Máte více půjček a hrozí vám exekuce? Konsolidace půjček vám pomůže vyřešit tento problém!
Chci sloučit půjčky  

Novinky z Blogu

Přečtete si nejnovější články na našem specializovaném blogu, který se věnuje tématům financování podnikání, konsolidace závazků a zvládání exekucí a dražeb nemovitostí. Získáte tak užitečné informace a praktické rady, které vám mohou pomoci efektivně řešit vaši současnou finanční situaci.

Jak vypracovat podnikatelský záměr

Co je podnikatelský záměr?

Založení prosperujícího podniku vyžaduje pečlivý plán, jasnou vizi, efektivní strategii a pevnou dávku odhodlání.

Přečíst článek

Jak vybrat vhodný úvěr?

Nabízíme pár užitečných rad, které vám pomohou vybrat nejvhodnější úvěr, který bude plně odpovídat vašim potřebám.

Přečíst článek

Jak funguje konsolidace

Nebankovní konsolidace dluhů je finanční postup, který umožňuje sloučit několik dluhů do jednoho výhodnějšího úvěru.

Přečíst článek

FAQ - Vaše časté dotazy

Zde jsme pro vás připravili odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Jak funguje konsolidace?

Konsolidace zahrnuje sjednocení všech vašich závazků do jedné půjčky u jednoho věřitele, což neznamená, že budete mít další půjčku navíc, ale nahradíte stávající půjčky jedinou půjčkou. Konsolidace neznamená oddlužení nebo zbavení dluhů, ale umožňuje splácet dluhy za výhodnějších podmínek a předejít tak zadlužení, které vás může přivést do finančních problémů končící exekucí!

Co vše mohu s konsolidaci sloučit?

Obvykle můžete sloučit bankovní a nebankovní produkty, a to nejen půjčky jako takové, ale i kreditní karty, kontokorent nebo leasingy. Konsolidovat můžete vše, co bylo financováno na podnikatelské účely.

Jaké výhody konsolidace nabízí?

Konsolidovat, tedy sloučit si můžete nejen půjčky, ale i pohledávky po splatnosti či exekuce, a to až do výše 3 000 000 Kč. S konsolidací můžete získat i peníze navíc, které můžete použít na cokoliv do podnikání. Splátky si můžete rozložit až na 20 let s možností předčasného doplacení.

Kdo může o konsolidaci zažádat?

Konsolidace půjček a úvěrů je určena všem podnikatelům bez ohledu na to, v jakém oboru podnikají. Tedy živnostníkům, OSVČ a firmám.

Jaký úrok můžu získat?

Úroková sazba u podnikatelských úvěrů začíná na 6,9 procent ročně s RPSN od 8,62 procent. U konsolidací půjček a dluhů po splatnosti se úroková sazba pohybuje okolo 9,9 procent s RPSN od 12,10 procent.

Máte zájem o půjčku? Napište nám.
+420

Půjčky poskytujeme pouze se zástavou nemovitostí, která může být i zadlužena exekucí, hypotékou nebo ve vlastnictví jiné osoby.

Společnost NAJFIN CZ s.r.o. tyto osobní údaje zpracovává v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce.
Děkujeme,
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!
5