Za včasné splácení vám vrátíme peníze

Bonusové půjčky a hypotéky

Půjčka, která vrací peníze

Tohle opravdu není vtip! Plaťte u nás půjčku včas a vrátíme vám až 1 479 000,- Kč, a to v podobě bonusu za včasné splácení. S naší nebankovní půjčkou nebo hypotékou můžete ušetřit značnou finanční hotovost. Přesnou částku, kolik ušetříte, si můžete spočítat na naší online kalkulačce viz. výše.

A to není vše! Půjčku nebo americkou hypotéku můžete doplatit kdykoliv předčasně bez pokut nebo budoucích úroků. U nás můžete také doplatit nezaplacenou splátku do 90 dní bez toho, aby vám někdo sesplatnil celý úvěr, jako to dělají ostatní společnosti. Jak takto sesplatněné úvěry končí, není třeba dále rozepisovat.

Co vám nabízíme

  • Také pro dlužníky máme úrokovou sazbu od 6,95 % s RPSN od 7,8 % ročně
  • Nebankovní půjčka nebo americká hypotéka se poskytuje i se záznamy v registrech dlužníků
  • Vyplácíme exekuce a dražby na nemovitostech
  • Smlouvy zasíláme dopředu k prostudování
  • Předčasné doplacení, vedení úvěru a odhad nemovitosti máte zdarma
  • Nikdo po vás nebude chtít žádné poplatky předem

Jaké finanční produkty nabízíme

Pokud potřebujete získat levnou finanční hotovost, můžete využít nebankovní půjčku v hotovosti bez posuzování registru dlužníků. Americká hypotéka bez registru patří již delší dobu mezi TOP finanční produkty, které využívá čím dál více klientů. Pomocí nebankovní konsolidace půjček velmi výrazně snížíte měsíční zatížení a ušetříte. Vyplacení exekuce je východiskem pro klienty, kteří potřebují zachránit svůj majetek před exekučním řízením a dražbou. Vždy najdeme společné řešení, které bude pro vás výhodné.

Podmínky poskytnutí nebankovní půjčky a americké hypotéky

Finanční prostředky poskytujeme převážně klientům, kteří mají záznamy v registrech dlužníků, dluhy po splatnosti nebo již nařízené exekuce. Tato výhoda má ale i svá rizika. U poskytnutí půjčky nebankovní nebo americké hypotéky či nebankovní konsolidace vyžadujeme ručení nemovitostí, stejně tak, jako vyžadují banky u svých hypoték nebo vyšších půjček.

Nevadí nám, pokud je na nemovitosti, která bude sloužit jako zástava, nařízená exekuce, dražba nebo je na ní zástavní právo pro jinou nebankovní společnost. Vše posoudíme a v případě schválení vám nabídneme finanční prostředky s nižší nebo výrazně nižší splátkou než platíte doposud.

V některých případech můžeme poskytnout hotovostní půjčku i na nemovitost, na které je hypotéka od bankovní instituce a s naší zástavou můžeme jít na druhé místo za banku.