Vyplacení exekucí

vyplacení exekuce

Dostali jste se do finančních problémů a máte exekuce? Hrozí Vám dražba nemovitosti? Bojíte se, že exekutor vydraží Vaši nemovitost za minimum její skutečné hodnoty? Nechcete zbytečně navyšovat samotnou exekuci o vysoké úroky z prodlení, poplatky za exekuci, odměnu exekutora a odměnu dražitele?

Nabízíme Vám pomoc s vyplacením a zastavením exekuce. Vyplatíme všechny vaše exekuce a dluhy na nemovitosti a nabídneme dlouhodobou nebankovní půjčku s nízkou splátkou.

Řešte své exekuce včas, čím dříve exekuci začnete řešit, tím méně u exekutora zaplatíte!

Proč rychle vyplatit exekuce?

 1. Nařízením exekuce je postihován celý majetek dlužníka.
 2. Je-li na vás nařízená exekuce a jste-li vlastník nebo spoluvlastník nemovitosti, exekutor jako první exekucí postihne vaši nemovitost.
 3. Pokud vás exekutor vyzve k dobrovolnému zaplacení exekuce, běží Vám 30 denní lhůta, do kdy můžete snížit náklady exekuce až o 50 % dle zákona!
 4. Nevyplatíte-li exekuci v termínu 30 dní, exekuce se dramaticky navyšuje o náklady exekuce a odměny exekutora!
 5. Dojde-li k dražbě nemovitosti, stává se velmi často, že v případě, pokud je nemovitost vydražena a nedojde k úplnému splacení dluhu je v exekuci nadále pokračováno (zabavením věcí v domácnosti nebo srážkami ze mzdy). Jedním z hlavních důvodů navyšování samotného dluhu je astronomické navyšování samotné exekuce a následné dražby. Samotný dluh se ještě několikanásobně navýší o různé poplatky, náklady exekucí, náklady dražebníka a o další sankce a úroky z prodlení. Z tohoto důvodu je vyplacení exekuce velmi dobrým řešením.

Proč řešit vyplácení exekuce právě u nás

 • Exekuce vyplácíme až do výše 3 000 000 Kč
 • Neplatíte žádné poplatky předem
 • Exekuce na nemovitosti vyplácíme až do 70 % jejího odhadu
 • Expresní řešení exekucí do 48 hodin
 • Nikde nemusíte jezdit, přijedeme za vámi
 • Smlouvy vám zašleme dopředu k nahlédnutí
 • Možnost odložit splátku až o 6 měsíců!
 • Zastoupíme Vás při jednání s exekutory a věřiteli
 • Nízké splátky až na 20 let

Řešení exekucí probíhá v několika krocích

 1. Posouzení vaší finanční situace
  Na základě vašich informací, které nám sdělíte po telefonu, emailem nebo při osobním jednání navrhneme možný způsob řešení. U každého klienta je to individuální.
 2. Snažíme se snížit výši vašich dluhů!
  Okamžitě jednáme na základě vámi udělené plné moci s exekutory a všemi vašimi věřiteli o možném snížení vašeho dluhu a zajišťujeme vyčíslení všech vašich finančních závazků.
 3. Konečný návrh řešení na základě přesně vyčíslených dluhů
  Na základě vyčíslení všech vašich exekucí a dluhů navrhneme způsob řešení a dopodrobna vás seznámíme se smlouvami o úvěru, výši splátky apod.
 4. Vyplatíme všechny vaše dluhy a exekuce
  Po podpisu smluv zaplatíme všechny vaše exekuce u exekutora nebo věřitele.

Nebankovní půjčka na vyplacení exekucí nemovitostí dokáže klientům pomoci, jak hlouběji nepropadnout do finančních problémů, které končí prodejem nemovitosti v nedobrovolné dražbě za zlomek její hodnoty.

Klient chce nemovitost prodat, ale exekuce brání jejímu prodeji

Pokud je klient rozhodnutý prodat svoji nemovitost a zaplatit si tímto způsobem všechny své dluhy a exekuce, může využít krátkodobou půjčku na vyplacení exekucí. Nemovitost od exekucí vyplatíme a tímto způsobem oddlužíme nemovitost pro budoucího kupujícího, který si pak může o hypotéku požádat v bance.

Pokud se klient rozhodne nakonec nemovitost neprodat, můžeme mu vyřídit nebankovní úvěr až na 20 let s úrokem jako v bance. To, jestli bude úvěr možno vyřídit, závisí na dlužné částce a hodnotě nemovitosti.

Proč je prodej zadluženého domu nebo bytu komplikovaný?

 • Pokud je nemovitost zadlužená, banka hypotéku kupujícímu neposkytne
 • Zadlužené nemovitosti odrazují kupujícího od koupě nemovitosti

Každý klient sem může svobodně rozhodnout, jakým způsobem oddluží svou nemovitost od exekucí a nevýhodných zástav. Vyplacení exekuce je dobrým řešením jak snížit dopady exekucí.